Treść główna

Barbara Hoffman

Od 2006 roku choruje na stwardnienie rozsiane postać pierwotnie postępująca. Niestety diagnoza dopiero była w 2015 roku ponieważ ta postać jest trudna do zdiagnozowania.
Od tego czasu jeżdżę dwa razy w roku na rehabilitację do Bornego Sulinowa . Niestety jeden turnus kosztuje w tej chwili 4400 zł a znając życie za chwilę będzie drożej.

Do tego wspomagam się suplementami diety i witaminami co też nie jest tanie.Regularna rehabilitacja pomaga spowolnić przebieg choroby.
Środki które otrzymuje z waszego procenta podatku pozwalają mi korzystać regularnie z takich wyjazdów. Bez tego na pewno już siedziałabym na wózku inwalidzkim. W tej chwili jeszcze chodzę, ale za pomocą dwóch kul lub pod rękę z małżonkiem, jestem w stanie kilkaset metrów ,parę razy dziennie spacerku zrobić.
Każdy turnus przedłuża trochę mają sprawność dlatego proszę o wsparcie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Barbara Hoffman

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Barbara Hoffman

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content