Treść główna

Natalia Bielecka

Jestem niepełnosprawna. Czasem upadam. Upuszczam rzeczy. Moja pamięć mnie zawodzi. A moja prawa strona domaga się wskazówek od zepsutego GPS-a.
Mam 30 lat, 5-letniego synka i od 7 lat choruję na stwardnienie rozsiane.

Mój stan pogarsza się z dnia na dzień. Jednak jest szansa że będę normalnie funkcjonować. Są specjalistyczne leki, które nie cofną już zmian ale zapobiegną powstawaniu nowym. Niestety bez intensywniej rehabilitacji leczenie nie przyniesie większych efektów, a ta jest bardzo kosztowna. Koszt leczenia to ponad 1000 zł miesięcznie... Dlatego przychodzę do Was ze zbiórką.
Pozwól mi proszę zaopiekować się moim synkiem. Jeśli możesz odmówić sobie zapiekanki, zestawu z Mc Donalda, seansu w kinie lub innej przyjemności z pewnością każda złotówka pomoże mi w walce z chorobą.
Wiem, że w czasach covidu wpłacanie na zbiórki jest trudne i wiem też, że są zbiórki ważniejsze niż moja. Jednak zdecydowałam się na nią, bo sama nie dam rady uzbierać tyle pieniędzy, a bardzo chciałabym być bardziej samodzielna niż jestem w tej chwili i odzyskać część dawnej wolności.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Natalia Bielecka

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Natalia Bielecka

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content