Treść główna

Stefan Michalczyk

Cześć, dziękuję że tu jesteś :) Trochę o mnie: Mam na imię Stefan. Urodziłem się w 1989 roku i mieszkam w Mrągowie. Stwardnienie rozsiane zdiagnozowane u mnie w 2009 roku.

Jestem osobą pozytywnie i optymistycznie nastawioną do świata, życia i ludzi.
Uwielbiam sport, który jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat.
Staram się być osobą aktywną.
Z aktywnością związany jest też mój zawód - animator sportu.
Pomimo stale postępującej - choć nie zawsze widocznej - choroby staram się cieszyć życiem i czerpać z niego jak najwięcej.
Mocno wierzę, że m.in. dzięki zgromadzonym tu środkom oraz chęci do walki z przeciwnościami, będę mógł jak najdłużej cieszyć się pełnią życia wraz z najbliższymi mi osobami.

Pieniądze zebrane na moim subkoncie przeznaczam głównie na zakup sprzętu rehabilitacyjngo i sportowego, który pomaga mi zachować sprawność fizyczną.

Wszystkim darczyńcom i osobom przekazującym 1,5%, a także wspierającym mnie dobrym słowem, pragnę szczerze i serdecznie bardzo mocno PODZIĘKOWAĆ za dotychczas okazaną pomoc :)
Przesyłam uściski i pozdrowienia!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Stefan Michalczyk

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Stefan Michalczyk

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content