Treść główna

Karolina Budziak

Nazywam się Karolina Budziak i na SM choruję od 2008 roku. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności. Największym problemem jest dla mnie ataksja (trzęsienie się) kończyn górnych i dolnych, problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi oraz chroniczne zmęczenie.

Na co dzień pracuję zdalnie w domu a odnośnie SM biorę tabletki, dzięki którym, całe szczęście nie mam rzutów, bo wcześniej miałam ich aż za wiele. Przy obecnym stanie w jakim jestem niezbędna dla mnie jest rehabilitacja i dalsze leczenie, które łagodzi postęp choroby i znacznie poprawia jakość życia. Przekazując 1,5% podatku pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobą.
Za każdą przekazaną złotówkę dziękuję :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Karolina Budziak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Karolina Budziak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content