Treść główna

Elżbieta Ostrowska

Od 30 lat zmagam się z nieuleczalną chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane i zgromadzone środki na subkoncie pozwalają mi na dalszą egzystencję. Jestem osobą niepełnosprawną ze znacznym stopniem niepełnosprawności nie zdolną do samodzielnej egzystencji.

Zgromadzone środki za 1,5% podatku oraz darowizny z zakupów przez Fundację FaniMani pozwolą mi na zakup leku, opłatę rehabilitacji oraz zakupu sprzętu.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Elżbieta Ostrowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Elżbieta Ostrowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content