Treść główna

Numer Subkonta:
4511

Piotr Sadło

Witajcie. Z całego serca pragniemy prosić Was o pomoc dla Piotrka - syna, męża, brata, wujka.

w grudniu Piotrek miał wypadek- spadł z wysokości. Trafił do szpitala w Głogowie, gdzie następnie przetransportowano go do szpitala w Legnicy. Tam lekarze podjęli walkę o jego życie.
Po operacjach był utrzymywany w śpiączce, po wybudzeniu z niej, niestety, nie odzyskał przytomności. Do dnia dzisiejszego nie ma z nim kontaktu nad czym bardzo ubolewamy, ale mimo wszystko wierzymy, że rehabilitacja przyniesie skutki i Piotrek odzyska świadomość, a następnie sprawność na każdej płaszczyźnie, tak jak tylko się da. Chcemy go w końcu przytulic, porozmawiać, spędzić z nim życie. Nie chcemy by został zamknięty w swoim ciele.
Cuda się zdarzają a my w nie wierzymy.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sadło 4511

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sadło 4511

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content