Treść główna

Aniela Cygiert - Rohde

Dzień dobry. Jestem lekarzem weterynarii, od 4 lat na emeryturze. Przez 35 lat zajmowałam się bezpieczeństwem żywności pochodzenia zwierzęcego. Diagnozę mam od 2012 roku, długo nie mogłam uwierzyć, jeden neurolog, drugi, trzeci, aż zaczęłam szukać gdzie? co? jak? Trafiłam pod opiekę doktor w UCK Gdańsk. Jestem po kuracji Mitoksantromem, a od stycznia tego roku biorę Mayzent w ramach nowego programu lekowego. Chodzę przy kulach i mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej, "łapię" rehabilitację gdzie się da.

Zapisałam się do Kaszubskiego Oddziału Stowarzyszenia dla Chorych na SM w Wejherowie. Na spotkaniach można zawsze pogadać z ludźmi mającymi podobne życiowe problemy. Ponadto jestem słuchaczką Rumskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zajmuję się domem, a w wolnym czasie wyszywam haftem krzyżykowym lub na różnych powierzchniach tworzę kompozycje techniką decoupage. To jest przy okazji dobre ćwiczenie rąk. Niektórym wydaje się dziwne, że przy niedoczulicy palców dłoni potrafię utrzymać igłę. Najwyraźniej są to inne receptory. Dopóki żył mąż graliśmy ze znajomymi w brydża, teraz ciężko znaleźć czwartego, a moja młodzież nie ma ochoty. Lubię rozwiązywać krzyżówki i sudoku.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Aniela Cygiert - Rohde

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Aniela Cygiert - Rohde

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content