Treść główna

Numer Subkonta:
4366

Przemysław Bławut

Mam na imię Przemek i choruję na stwardnienie rozsiane. Życie z tą chorobą nie jest łatwe ,a leczenie i rehabilitacja bywają bardzo kosztowne; jest mi to jednak niezbędne by normalnie żyć. W związku z tym, że samodzielnie ciężko jest opłacić wszystkie niezbędne zabiegi oraz pomoce, chciałbym prosić o wsparcie mojej osoby poprzez przekazanie:
* 1,5% podatku wpisując w tytule: '' Bławut 4366",
*lub przekazując darowiznę.
Bardzo dziękuję za każdą okazaną pomoc :)

Choroba sprawiła, że poruszam się z trudem, wspieram się o lasce i staram się być niezależny.Jednak wszystko stało się o wiele trudniejsze i czasochłonne. Mimo trudów, które przysparza SM pozostaję optymistą i dalej chcę spełniać marzenia.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bławut 4366

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bławut 4366

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content