Treść główna

Numer Subkonta:
4598

Alicja Wegiera

Cześć, to Alicja, mała uśmiechnięta 3 latka i stale czerpiąca z życia wiele radości dziewczynka, natomiast nie zawsze jest to możliwe przez naszą codzienność z cukrzycą typu 1.

Alicja żyła tak jak inne dzieci-beztrosko, gdy nagle uderzyła w nas diagnoza cukrzycą typ 1 insulino zależna. Alicja jest bardzo dzielną i rezolutną dziewczynką. Znosi każdy zastrzyk insuliny, rozumie z czym się wiąże dany poziom glikemii i w tym pomaga nam sensor, dzięki któremu nie musimy kłuć paluszków tak często. Jednak aby zaoszczędzić Alicji również ból i zrosty po zastrzykach potrzebne są środki na pompę insulinową, aby dać jej szansę na normalne dzieciństwo i dać dużo więcej możliwości naszej kochanej córeczce.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wegiera 4598

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wegiera 4598

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content