Treść główna

Numer Subkonta:
4434

Sebastian Czabaj

Mam na imię Sebastian mam 20 lat i choruję na sm (stwardnienie rozsiane).

Zachorowałem, mając 20 lat, czyli kilka miesięcy temu. Na początku choroby wszyscy lekarze, jak i w szpitalu mówili, że nic mi nie jest i szukałem tak od 5 miesięcy, co mi się dzieje- mówiłem, że raczej miałem udar objawy można powiedzieć takie same paraliż prawej strony ciała, upośledzenie lewej, pogorszenie wzroku, utrata smaku na jednej stronie języka i tak było za pierwszym razem. Mówię- może jakaś choroba po prostu, jak dziwna odmiana COVID-a ,ale tak poszedłem do specjalisty i kazał mi zrobić kilka badań -od sprawdzenia żył szyjnych po rezonans magnetyczny głowy i właśnie ten rezonans wykrył kilka dość sporych ognisk na mózgu. Pani, która mnie leczyła, powiedziała, żebym w takim razie poszedł do szpitala. Poszedłem i okazało się właśnie, że mam sm. Nie mam jakichś złych myśli związanych z tym, ale choroba jest i jakoś się żyje. Nie będę płakał ani nadto się przejmował. Ważne, że jeszcze nie jest to poważne stadium i mogę chodzić, gdzie chce i o której.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Czabaj 4434

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Czabaj 4434

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content