Treść główna

Numer Subkonta:
4187

Agnieszka Knapczyk

Mam 50 lat,jestem osobą niepełnosprawną z uszkodzonym kręgosłupem po wypadku w pracy-dyskopatia odcinka lędźwiowego z przepuklinami i nadłamaniami blaszek granicznych.Później doszło również uszkodzenie odcinka szyjnego ze sklinowaceniem,przepuklinami i uciskiem na rdzeń co powoduje bardzo silny,przewlekły ból.Choruję też przewlekle na Hashimoto,Fibromialgię,Zespół Sibo,Depresję i ogólne zwyrodnienia stawów.Jestem po przeszczepie kości piszczelowej z talerza biodrowego.

Nie otrzymuję renty inwalidzkiej pomimo wypracowanych lat, ponieważ przez ciągłe pobyty w szpitalach i zwolnienia lekarskie zabrakło mi pełnych 5 lat pracy w ostatniej dziesięciolatce. Miałam pracę stałą z której zostałam zwolniona po powrocie z zasiłku rehabilitacyjnego, który otrzymywałam po operacji przeszczepienia kości. Pracowałam również dorywczo gdzie się dało, ale mój stan zdrowia sukcesywnie się pogarszał. W obecnej chwili już nie pracuję z powodu przewlekłego bólu(Fibromialgia), bezsenności i depresji. Moja sytuacja jest bardzo trudna, ponieważ oboje z mężem jesteśmy osobami chorymi. Mąż stracił wzrok w jednym oku, jest po trzech poważnych operacjach ratujących wzrok. Choruje na neuropatię nerwów wzrokowych i depresję. Pracuje jako jedyny żywiciel rodziny, ale nasze wydatki na lekarstwa są spore. Pragniemy tylko godnie żyć i nadal się leczyć.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Knapczyk 4187

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Knapczyk 4187

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content