Treść główna

Roman Zalewski

Nazywam się Roman Zalewski ,mieszkam w Grudziądzu Choruję na stwardnienie rozsiane od prawie czterdziestu lat, cukrzycę i inne powiązane z wiekiem i niepełnosprawnością choroby towarzyszące. Obecnie poruszam się już wyłącznie na wózku.

Mam na imię Roman i mieszkam w Grudziądzu. Na stwardnienie rozsiane SM zachorowałem w 1984 roku, to już prawie 40 lat. Pomimo wielu lat walki o zdrowie i utrzymanie sprawności choroba nie odpuszcza. Jej postęp doprowadził mnie do niepełnosprawności. Poruszam się wyłącznie na wózku. Również w codziennym funkcjonowaniu potrzebuję wsparcia i pomocy. Aby moja sprawność nie pogarszała się, powinienem korzystać ze stałej rehabilitacji, która niestety jest powiązana z dużymi wydatkami. Trudno sobie na wszystko pozwolić, gdyż wraz z wiekiem i obciążeniu niepełnosprawnością dochodzą inne choroby i zakup leków, które nie są tanie. Dzięki Fundacji DOBRO POWRACA otrzymałem możliwość założenia subkonta, gdzie można przekazać 1 % podatku, wpisując w formularzu PIT numer KRS Fundacji 0000338878 (Roman Zalewski). Bardzo dziękuję za wszelką pomoc !

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Roman Zalewski

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Roman Zalewski

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content