Treść główna

Numer Subkonta:
4778

Maria Szmaj

Mam na imię Maria, ale większość osób mówi na mnie Maja, mam 48 lat, dwie Córki ( 15 i 14 lat) i do niedawna wiodłam dość spokojne życie.
Do czasu...
We wrześniu 2023 roku pojechałam wykonać podstawowe badania w ramach programu Profilaktyka 40+, bez jakichkolwiek sygnałów, że coś jest nie tak. Kiedy odebrałam telefon z laboratorium z informacją, że natychmiast mam się zgłosić do lekarza, rozpoczęła się walka z czasem. Kolejne wizyty lekarskie, badania, konsultacje, szpital.
Usłyszałam Wyrok : OSTRA BIAŁACZKA PROMIELOCYTOWA o wysokim ryzyku.
Diagnoza była druzgocząca usuwająca grunt spod nóg: OSTRA BIAŁACZKA PROMIELOCYTOWA o wysokim ryzyku.


Przed chorobą pracowałam intensywnie na półtora etatu. Niewiele miałam czasu na to, co kocham: wspólne chwile z moimi Dziećmi, Rodziną, Przyjaciółmi, jazdę konną, spacery, rysowanie malowanie, wyjścia do teatru.
Mimo to, czułam się spokojnie i miałam poczucie, że wszystko mam w miarę pod kontrolą...

Już następnego dnia podłączono mi pierwsza z dotychczasowych 4 chemii. Od tego czasu spędziłam ok. 15 tygodni w szpitalu, z krótkimi pobytami w domu, pomiędzy kolejnymi cyklami. Aktualnie przyjmuję czwarty cykl chemii.
Niestety taka choroba dezorganizuje wszystko. Ma ona wpływ na absolutnie każdą sferę życia, mojego i moich Dzieci. Moje Córki musiały z dnia na dzień stać się dorosłe. Z uwagi na moją nieobecność związaną z pobytami w szpitalu przejęły wszystkie obowiązki domowe. Choroba uniemożliwi mi, na co najmniej 2 lata, zarobkowanie, a moje koszty nie tylko nie zmniejszą się, a wzrosną o koszty leków, rehabilitacji i specjalistycznej diety, której muszę przestrzegać. Oczywiście staram się o przysługującą mi pomoc państwową - wnioskuję aktualnie o świadczenie rehabilitacyjne. Jednakże jego kwota jest malejąca do 75% podstawy do zasiłku chorobowego. Nie jestem po prostu w stanie opłacić wszystkich zobowiązań z takich środków.
Wiem, że jest nadzieja na powrót do zdrowia, Dzieci, pracy, normalnego życia, ale aby te szanse zwiększyć potrzebuję wsparcia.
Dlatego zdecydowałam się poprosić Państwa /Was o pomoc.
Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję i pamiętajmy " DOBRO POWRACA "

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szmaj 4778

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szmaj 4778

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content