Treść główna

Numer Subkonta:
4530

Magdalena Czudec

Mam na imię Magdalena, mam 43 lata i choruje na twardzinę układową - rzadką chorobę tkanki łącznej o podłożu autoimmunologicznym. Choroba postępuje atakując kolejne organy, odbierając mi sprawność.

Nazywam się Magdalena, w 2016 roku zdiagnozowano u mnie Toczeń układowy następnie Twardzinę układową. To ciężka choroba tkanki łącznej, powodująca postępujące włóknienie narządów i skóry oraz zmiany w naczyniach krwionośnych.
Borykam się z problemami naczyniowymi, kardiologicznymi, neurologicznymi, pulmonologicznymi, ortopedycznymi, laryngologicznymi, trudnościami w poruszaniu, osłabieniem oraz ciągłym przewlekłym bólem. Leczenie choć pomaga, niestety również nie zostaje obojętne dla organizmu. Ze względu na stan zdrowia przebywam na rencie chorobowej. Mam obok siebie kochającego męża i trzech synów. Życie moje i mojej rodziny zmieniło się o 180 stopni, Od momentu diagnozy znacznie go przewartościowaliśmy. Kiedyś biegałam, pływałam, jeździłam na nartach i rowerze, teraz pozostał mi tylko spacer, ale chciałabym jeszcze daleko zajść.
Leczenie, wizyty lekarskie, niejednokrotnie prywatne konsultacje, wyjazdy do Kliniki, oraz konieczna stała rehabilitacja jest dużym obciążeniem dla naszego rodzinnego budżetu. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc mnie w mojej walce z chorobą, będę ogromnie wdzięczna za każdą okazaną pomoc.
Wspólnie z mężem uwielbiamy wycieczki górskie. Choć trasy są coraz krótsze, a góry coraz niższe, mamy jeszcze kilka marzeń i celów do zrealizowania. Żyje nadzieją, ale wiem że mam przed sobą jeszcze wiele szczytów do pokonania.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Czudec 4530

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Czudec 4530

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content