Treść główna

Numer Subkonta:
4433

Tadeusz Grobelski

Mam na imię Tadeusz. Mam 54 lata. Od 15 lat choruję na Stwardnienie Rozsiane.

Choroba jest nieuleczalna, niesie ze sobą ograniczenia i atakuje osłabione ciało w postaci "rzutów". Po ostatnim rzucie mam ogromny problem z chodzeniem. Poruszam się już tylko o kulach. Pojawiły się też problemy z prawą ręką. Objawy choroby jednak nie ustępują. Stwardnienie rozsiane postępuje i według lekarzy konieczna jest nieustanna, stała rehabilitacja. Nie poddaję się. Walczę o przyszłość i utrzymanie życiowych planów. Mimo, że ciało mam słabe jestem radosny, pełen nadziei i mocny duchowo. Zwłaszcza, że otaczają mnie ludzie kochani, życzliwi i wielkiego serca. Każda pomoc finansowa na rehabilitację może mi pomóc i wierzę, że dobro dawane drugiemu człowiekowi czyni cuda. Dziękuję Wszystkim za pomoc w zdobywaniu środków na poprawę mojego zdrowia i życia.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Grobelski 4433

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Grobelski 4433

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content