Treść główna

Katarzyna Nikiciuk

Cześć. Mam na imię Kasia. Mam 35 lat. Mieszkam w Białymstoku. Od 16. roku życia choruję na stwardnienie rozsiane. Jak sobie z tym radzę? Najlepiej jak potrafię, choć wychodzi różnie. Plany na życie? Nie mam ich. Jeden rok to okres, do którego mogę się odnieść, myśląc o czymś takim jak „plany”.

Wolę się nie dołować, nazywając rzeczy po imieniu. Jako nastolatka myślałam o karierze w dużej firmie, o mężu i dwójce dzieci, ale skończyło się to wszystko na myśleniu, bo rzeczywistość wyszła na pierwszy plan i to moje „myślenie” zweryfikowała. Czy ta weryfikacja boli? Boli. Czasem mocniej, czasem mniej, to zależy. Ale miało być o mnie :) Jestem realistką na co dzień, ale z optymizmem patrzę na świat, choć może inaczej – nie zakładam z góry najgorszego. Cieszę się, bo nadal mogę pracować. Mniej wydajnie niż osoby zdrowe, przez co czuję się chwilami jak „piąte koło u wozu”, ale nie ma co narzekać, najważniejsze, że pracuję. Od 8 roku życia interesuję się sportem i tak mi zostało ;) Prowadzę także bloga o swoim życiu z chorobą na stronie internetowej: https://pokonacniepokonane.blogspot.com.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Katarzyna Nikiciuk

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Katarzyna Nikiciuk

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content