Treść główna

Numer Subkonta:
4043

Bartosz Raczkowski

Mam na imię Bartek. Mam 16 lat. Od pół roku jestem dializowany po stwierdzeniu u mnie schyłkowej niewydolności nerek.

Z początkiem 2022 roku moje życie całkowicie się zmieniło. Wiadomość o chorobie była szokiem dla mnie i całej rodziny. Mam wiele ograniczeń i walczę ze słabościami. Żeby żyć w miarę normalnie potrzebuję przeszczepu nerki. Zanim to nastąpi muszę codziennie się dializować i brać szereg niezbędnych leków i suplementów. Jestem pod opieką wielu specjalistów. Między innymi nefrologa, kardiologa, endokrynologa, psychologa i terapeutów. Wszystko to wiąże się z bardzo dużymi kosztami, dlatego proszę o wsparcie i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Raczkowski 4043

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Raczkowski 4043

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content