Treść główna

Łukasz Chyży

Nazywam się Łukasz Chyży mam 45 lat i od 2003 r. choruję na nieuleczalną chorobę, jaką jest SM (stwardnienie rozsiane).
Niestety leczenie i rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc w postaci przekazania 1,5 % podatku lub darowizny za pośrednictwem Fundacji Dobro Powraca.

Nazywam się Łukasz Chyży mam 45 lat i od 2003 r. choruję na nieuleczalną chorobę, jaką jest SM (stwardnienie rozsiane).
Niestety kilka lat temu choroba z postaci rzutowo-remisyjnej przeszła w postać wtórnie postępującą. Moim celem jest utrzymanie jak najdłużej sprawności fizycznej i umysłowej, dlatego nie rezygnuje z pracy zawodowej. Niestety leczenie i ciągła rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc w postaci przekazania 1,5 % podatku lub darowizny za pośrednictwem Fundacji Dobro Powraca na moje subkonto.
Zgromadzone na subkoncie środki mogę przeznaczyć zg. ze statutem Fundacji m.in. na: usługi i sprzęt rehabilitacyjny, wizyty lekarskie, leki i suplementy, badania i diagnostykę, turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne.

W tym roku mam takie cele:
=> Przetestować i zakupić jeśli się sprawdzi kombinezon Exopulse Mollii Suit, który zmniejsza spastyczność i aktywuje mięśnie – koszt to około 25 tys.
Pierwszy pełny kombinezon neuromodulacyjny rozluźniający spastyczne i napięte mięśnie, aktywujący te osłabione oraz łagodzący powiązane dolegliwości bólowe. To pierwszy kombinezon neuromodulacyjny, w którym wykorzystano fizjologiczny mechanizm odruchowy nazywany hamowaniem zwrotnym. Na skutek wysłania sygnału elektronicznego do mięśnia antagonistycznego mięsień spastyczny się rozluźnia. Połączony efekt rozluźnienia napiętych mięśni i aktywacji tych osłabionych pozwala użytkownikom cieszyć się aktywniejszym i mniej bolesnym życiem codziennym.

=> Zakupić terenowy wózek inwalidzki elektryczny Optimus 2 Meyra koszt dopłaty do dofinansowania to około 20 tys.

=>Skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego w Centrum SM w Bornym Sulinowie (4 tygodnie) koszt dopłaty to około 5 tys.

=>Skorzystać z co najmniej jednego turnusu intensywnej rehabilitacji neurologicznej w Bydgoszczy (2 tygodnie) koszt około 10 tys.

- [1,5%] KRS FUNDACJI: 0000 33 88 78 Cel szczegółowy Łukasz Chyży
- [DAROWIZNA] nr konta Fundacji 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001, w tytule wpłaty proszę wpisać: darowizna dla Łukasza Chyży.

Za wszystkie dotychczasowe wpłaty oraz udostępnienia
Serdecznie dziękuję!!!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Łukasz Chyży

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Łukasz Chyży

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content