Treść główna

Zuzanna Dawidowska

Od zawsze, jako wolontariuszka, angażowałam się w projekty pomocowe dla innych. Jestem współtwórczynią kilku projektów społecznych skierowanych głównie do dzieci i młodzieży.
W 2021 roku zostałam wybrana przez Vital Voices Poland do grona 21 młodych kobiet angażujących się w projekty społeczne.
Mam SM.

Kocham podróże. Marzę o zwiedzeniu wszystkich zakątków świata… niekoniecznie tych z pierwszych stron przewodników turystycznych.
Obecnie studiuję zarządzanie i socjologię w biznesie i mediach.
W maju 2019 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Chorobę, która wywróciła do góry nogami moje życiowe plany lecz nie odebrała mi sił w walce o lepsze jutro.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zuzanna Dawidowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zuzanna Dawidowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content