Treść główna

Iwona Modrzejewska

Hej,nazywam się Iwona Modrzejewska i od 2015 roku choruję na stwardnienie rozsiane.SM,dwie litery które niszczą moją codzienność i sprawiają że staję się więźniem swojego ciała,tym bardziej ze posiadam najgorszą postać.KIEDY PRAGNIENIEM STAJE SIĘ KAŻDY KOLEJNY KROK,MARZENIEM JEST CZYJAŚ POMOCNA DŁOŃ.

Zostałam zdiagnozowana w 2015 roku. Od tamtego czasu trwa nasza walka. Niestety – mamy do czynienia z najcięższą postacią SM, czyli wtórnie postępującą, co oznacza, że stan mój cały czas stopniowo się pogarsza... 

Choroba zdążyła doprowadzić już do pozagałkowego zapalenia nerwu wzrokowego, uszkadzając lewe oko. Co najgorsze, występują coraz większe niedowłady w nogach. Poruszam się przy balkoniku. Na dłuższe dystanse na specjalnym wózku. Nie wyobrażamy sobie, że miałabym zupełnie przestać chodzić, dlatego robimy wszytko, dwoimy się i troimy, by powstrzymać postęp SM. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii w szpitalu w Grudziądzu.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Iwona Modrzejewska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Iwona Modrzejewska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content