Treść główna

Ewa Pach

Pół wieku za mną na tym świecie a od 14 lat walka z chorobą o sprawność i dzień bez bólu. Nie poddaję się bo uwielbiam dobrych, mądrych i obdarzonych poczuciem humoru - ludzi. Takimi właśnie się otaczam. Oni dają mi siłę do każdej potyczki a dzięki wam mogę wygrać wojnę z okrutnym przeciwnikiem - Stwardnieniem rozsianym.

Od ukąszenia kleszcza się zaczęło. Rumień, borelioza, Hashimoto, arytmia serca i w końcu SM. Dosłownie zwalił mnie z nóg malutki zwierz. A ja tak bardzo kocham wszystkie istotki na tym naszym padole. Całe życie szukam powodów do radosnego śmiechu aby się nim dzielić z innymi. Jak do tej pory mimo niepełnosprawności i cierpienia wychodzi mi to bardzo dobrze. Aby to trwało kolejne pół wieku potrzebuję waszej pomocy. Moje wojsko jest za małe ale z armią dobrych ludzi dam radę. Pamiętajcie Dobro Powraca !

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Ewa Pach

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Ewa Pach

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content