Treść główna

Numer Subkonta:
4550

Sonia Malarska

Mam na imię Sonia. Skończyłam właśnie 22 lata. NZK, długa resuscytacja, obrzęk mózgu, 2 tygodnie w śpiączce farmakologicznej, wybudzenie i początek nowej drogi - długiej i kosztownej drogi powrotu do zdrowia.

Początek nowego życia
Najważniejsza jest teraz rehabilitacja.
Na chwilę obecną kontakt z Sonią jest znikomy wiec żaden z oddziałów rehabilitacyjnych publicznego systemu , na które była zgłaszana jej nie przyjął. W dalszym ciągu znajduje się w Szpitalu (na tą chwilę, początek lutego, na Neurochirurgii), . Ośrodek, który zakwalifikował Sonię na specjalistyczną, intensywną rehabilitację to koszt ok. 30 tysięcy złotych miesięcznie.
Oczywiście potrzebne jest też dostosowanie domu i otoczenia do potrzeb Sonii, potrzebnych jest wielu specjalistów (fizjoterapeuta, neurologopeda, masażysta.) i specjalistycznego sprzętu (pompa, łóżko, wózek i wiele innych).

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Malarska 4550

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Malarska 4550

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content