Treść główna

Numer Subkonta:
4550

Sonia Malarska

Mam na imię Sonia. Skończyłam właśnie 22 lata. NZK, długa resuscytacja, obrzęk mózgu, 2 tygodnie w śpiączce farmakologicznej, wybudzenie i początek nowej drogi - długiej i kosztownej drogi powrotu do zdrowia.

Początek nowego życia
Najważniejsza jest teraz rehabilitacja.
Po zakończeniu leczenia na oddziałach, intensywnej terapii i neurochirurgii, żaden z oddziałów rehabilitacyjnych publicznego systemu opieki zdrowotnej Sonii nie przyjął. Jedyną ofertą był ZOL lub DPS. Na chwilę obecną (3 dekada marca) Sonia jest poddawana specjalistycznej, intensywnej rehabilitacji w prywatnej klinice, której koszt wynosi ok. 30 tysięcy złotych miesięcznie. Rehabilitacja przynosi pozytywne efekty a Sonia drobnymi kroczkami wraca do sprawności .Droga powrotu do zdrowia będzie jednak długotrwała i kosztowna.
Oczywiście potrzebne jest też dostosowanie domu i otoczenia do potrzeb Sonii, potrzebnych jest wielu specjalistów (fizjoterapeuta, neurologopeda, rehabilitant) i specjalistycznego sprzętu (łóżko, wózek i wiele innych).
Dziękujemy za już udzielone wsparcie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Malarska 4550

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Malarska 4550

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content