Treść główna

Numer Subkonta:
3955

Zygmunt Serówka

"Płonąłem żywcem. Lekarze dawali mi 2% szans na przeżycie". Dziś Pan Zygmunt żyje i walczy dalej. Nie może jednak samodzielnie pisać, więc opisujemy Jego wstrząsającą historię.

Życie nie oszczędzało Pana Zygmunta. W wieku 12 lat maszyna sieczkarnia wyrwała mu rękę. Od tego czasu używał protezy. Dwa lata temu, w Boże Narodzenie, to właśnie ta proteza paliła się najszybciej, kiedy ogień objął całe ciało Pana Zygmunta. . Pożar rozpoczął się od świeczki ustawionej przy kominku... Pan Zygmunt doświadczył niewyobrażalnego cierpienia. Próbował walczyć, ale ograniczenia ruchowe tą walkę utrudniały. Stracił przytomność i obudził się 3 miesiące później. Lekarze musieli wprowadzić Pana Zygmunta w śpiączkę farmakologiczną. Jego stan długo był krytyczny. Nerwy w jedynej ręce, jaka mu została, uległy wskutek poparzeń uszkodzeniu. Ręka jest bezwładna. Pan Zygmunt przeszedł liczne przeszczepy skóry.
Jest obecnie całkowicie uzależniony od pomocy osób trzecich. Nie jest w stanie samodzielnie jeść, kąpać się, Całe dnie spędza w łóżku. Ale nie poddaje się. Niestety koszty rehabilitacji, sprzętu medycznego są ogromne. Pan Zygmunt ma również niedowład nóg i jest więźniem niedostosowanego do swoich potrzeb mieszkania.
Potrzeba jest pomoc, aby przywrócić chociażby część funkcji jedynej ręki.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Serówka 3955

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Serówka 3955

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content