Treść główna

Edyta Rozińska

Chwilowo przegrywam z SM 1:0 ale nie poddam się. Nogi odmawiają posłuszeństwa, ręce drętwieją, plecy bolą nawet przy leżeniu i nieustannie czuje się zmęczona.

W jednej chwili świat się zawalił, ale mam jeszcze zbyt wiele marzeń do zrealizowania, żeby już teraz dać sir pokonać.

Chorobą dała znać o sobie nagle 11lat temu, poprzez zapalenie nerwu wzrokowego w lewym oku. Przez dekadę przyzwyczaiłam się, bo poza tym było normalnie. Przemierzałam piesze maratony, rowerem mogłam przemyskac setki kilometrów, a siłownia była moim drugim domem.
Dziś przystanek autobusowy wydaje się być zbyt daleko, by dość tam pieszo, po przejechaniu rowerem kilku kilometrów odmawiają posłuszeństwa z wysiłku, oblewa mnie pot i rumieniec na twarzy. W dłoniach czasem trudno długopis utrzymać, ...a jeszcze niedawno mogłam hantle i sztangę unosić wysoko nad głową i godznami biegać na bieżni.
Wierzę, że to nie są już tylko wspomnienia i jeszcze kiedyś będzie lepiej.

Moja najistotniejszą potrzebą na dzień dzisiejszy jest trójkołowy rower elektryczny. Bardzo drogi, ale jego posiadanie i możliwości sprawią, że będę samodzielna i wreszcie mobilna.
Mam 38 lat, nie udało mi się założyć rodziny. Oprócz sportu kocham zwierzęta, książki, rozwiązywanie problemów i swoją pracę. Lubię dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą, a także uczyć się i wciąż nowe wyzwania. Ukończyłam studia wyższe i podyplomowe. Mówię m.in. po grecku. Staram żyć eko i tak, by nie szkodzić innym.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Edyta Rozińska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Edyta Rozińska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content