Treść główna

Numer Subkonta:
4356

Mieczysław Żurawski

Nazywam się Mieczysław mam 66 lat. W 2019roku przeszedłem rozległy udar mózgu -lewostronny. Nieustanna rehabilitacja pozwoliła mi z osoby leżącej, stanąć na nogi.
Póki pracowałem, byłem aktywny pomagałem każdemu, kto zwrócił się do mnie o pomoc , dzisiaj i ja tej pomocy potrzebuję.

Dzięki intensywnej rehabilitacji, leczenia, opieki osób które mnie wspierają, treningom , siłowni, mogę chodzić małymi krokami używając prawej sprawnej ręki. Udar odebrał mi zdrowie, godność ale nie walki do życia o bycie choć troszkę samodzielnym. Lewostronne porażenie kończyny dolnej i górnej uniemożliwia mi wielu czynności np. w samoobsłudze.
Obok mnie jest zawsze żona, która czuwa nad tym wszystkim.
Dodam, że jest nas dwóch niepełnosprawnych w domu, ja i mój syn, który urodził się przedwcześnie, gdzie nastąpiło niedotlenienie mózgu i stąd czterokończynowe porażenie z przewagą kończyn dolnych u syna...MPD to też nie wyrok, koniec to początek nowego etapu życia.
Biegam od dwóch lat na mobilerze, na którym się odpycham, uczestniczę w spływach kajakowych, na Boccia, siłowni.
Staram się jak tylko mogę by ulżyć żonie w tych obowiązkach.
Jednak to dzięki żonie mogę być wszędzie tam, gdzie się coś dzieje i mogę trenować, ćwiczyć, usprawniać się.
Ona jest moim i syna Aniołem stróżem.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Żurawski 4356

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Żurawski 4356

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content