Treść główna

Numer Subkonta:
4613

Ewa Szopińska

Witam. Od 20 lat choruję na Stwardnienie Rozsiane (SM). Jest to choroba atakująca ośrodkowy układ nerwowy, na którą nie ma skutecznego leku i cały czas postępuje. Nie jestem w stanie sama się sobą zajmować. Aktualnie opiekuje się mną syn.

Mama dwóch wspaniałych synów oraz początkująca babcia. Staram się być optymistką, jednak jest to bardzo trudne z tą chorobą. Są dni, że nie jestem w stanie podnieść się z łóżka. Bez pomocy rodziny, przyjaciół i nieznajomych, którzy chcą pomóc innym nie dała bym rady.

Serdecznie dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szopińska 4613

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szopińska 4613

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content