Treść główna

Numer Subkonta:
4291

Łukasz Bryk

W Październiku 2022 przeszedłem rozległy udar niedokrwienny mózgu, miałem sparaliżowaną prawą stronę ciała, przestałem mówić, po problemach z przełykaniem założono mi rurkę tracheostomijną oraz sondę żołądkową. Kolejne komplikacje spowodowały, że wprowadzono mnie na dwa tygodnie w stan śpiączki farmakologicznej, teraz intensywnie rehabilituję się i staram powrócić do zdrowia, rodziny, dzieci i pracy. Proszę i Ciebie o pomoc by mogłem znowu cieszyć się życiem, DZIĘKUJĘ.

We wrześniu 2022 roku wykryto u mnie dwa tętniaki: jeden w okolicy tętnicy podstawnej pnia mózgu, drugi tętnicy prawej ocznej. Po zaleceniach lekarzy, założono mi początkiem października stent kierunkowy i jeden tętniak został zabezpieczony (ten w bardzo złej lokalizacji - bo gdyby doszło do jego pęknięcia moje szanse na przeżycie były bardzo niewielkie - udar pnia mózgu to najgorszy z możliwych udarów). Niecałe dwa tygodnie później doszło do udaru niedokrwiennego mózgu, krew wykrzepiła się na stencie i skrzepliny spowodowały niedokrwienie obszarów mózgu we wzgórzu i móżdżku. Straciłem czucie w prawej stronie ciała, mowę, założono mi rurkę tracheostomijną i sondę żołądkową gdyż miałem problemy z przełykaniem i oddychaniem. Później doszło także do krwawienia w okolicach rurki tracheostomijnej na skutek czego wprowadzono mnie w stan śpiączki farmakologicznej na dwa tygodnie, by w tym czasie rana po rurce wygoiła się. Po wybudzeniu, gdy stan mój już na to pozwalał rozpocząłem rehabilitację w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Zakopanem (1,5 miesiąca), potem powróciłem do Krakowa i obecnie kontynuuje rehabilitację w PCRF (Votum). Jest to rehabilitacja prywatna, dlatego też nieustannie zbieram środki na dalszą rehabilitację. Dziękuję za każde wsparcie, rehabilitacja przynosi niesamowite efekty. Dziś samodzielnie chodzę, rurka i sonda zostały usunięte, mówię, prawa ręka wciąż wymaga rehabilitacji ale samodzielnie jem. Brakuje mi jeszcze siły ale patrząc na efekty mojej ciężkiej pracy i pracy rehabilitantów nie zamierzam się poddać i nadal będę ćwiczył by w jak największym stopniu powrócić do dawnej sprawności, mojego życia, rodziny i pracy. Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bryk 4291

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bryk 4291

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content