Treść główna

Konrad Kumik

Cześć, nazywam się Konrad Kumik.
Stwardnienie Rozsiane zdiagnozowano u mnie ponad 20 lat temu.

Cześć, nazywam się Konrad Kumik.
Stwardnienie Rozsiane zdiagnozowano u mnie ponad 20 lat temu. Pierwsze lata choroby były z delikatnymi objawami, później zaczęły się problemy z chodzeniem: jedna kula, dwie kule, wózek i obecnie wózek elektryczny.
Teraz jestem mieszkańcem jednego z Domów Pomocy (według mnie najlepszego). Tutaj mam zapewnioną najlepszą pomoc 24 h 7 dni w tygodniu.
Potrzebuję pomocy w najprostszych czynnościach dnia codziennego, począwszy od ubierania, mycia a nawet jedzenia.
Nogi przestały mnie słuchać już dawno potem prawa ręka a teraz i lewa się buntuje. Niestety postać mojej choroby jest Pierwotnie Postępująca i utrudnia mi życie coraz bardziej.
Ośmielam się prosić Ciebie o pomoc finansową, środki zgromadzone na moim subkoncie w FUNDACJI przeznaczę na leczenie, rehabilitację i zapewnienie całodobowej opieki.
Nadszedł czas kiedy muszę zwrócić się do Ciebie o pomoc finansową.
Z góry dziękuję za Twoją pomoc. Jestem Ci bardzo wdzięczny.
Konrad

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Konrad Kumik

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Konrad Kumik

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content