Treść główna

Barbara Wołoch

Cześć, mam na imię Basia jestem mamą wspaniałej córeczki Julki, żoną oraz... nieuleczalnie chorą osobą, która pragnie w miarę możliwości żyć pełnią życia i czerpać z niego jak najwięcej.

Kilkanaście lat temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane... spędzałam wakacje na Mazurach w pięknych okolicznościach przyrody, kiedy to zaczęły się pierwsze objawy, wtedy jeszcze nikt nie przewidywał, że niepozorne skurcze, niemożność trzymania długopisu, aby napisać kartę z pozdrowieniami zamienią się w coś co uważam za największy koszmar. Pierwsza diagnoza padła po ponad dwóch miesiącach. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że choroba będzie, aż tak postępować. Każdego dnia widziałam jak z osoby energicznej, ambitnej, nastawionej na przeróżne cele stałam się wojowniczką próbującą oswoić się z wizją postępującej, nieuleczalnej choroby. Od pewnego czasu, aby wyjść z domu używam wózka inwalidzkiego. Mimo cotygodniowej rehabilitacji, specjalistycznej opieki medycznej widzę, jak choroba utrudnia mi najprostsze czynności. Będąc pod opieką specjalistycznej placówki zaczęłam kosztowne leczenie, to tutaj dostałam szansę i nadzieję na lepsze życie z chorobą, to tutaj poznałam ludzi, którzy również tak jak ja zmagają się z wszystkimi najgorszymi objawami tej choroby. Jakie mam marzenia...? Chciałabym widzieć jak moja córka dorasta, chciałabym być obok niej tak długo jak będę miała siły, chciałabym żyć, tak jak żyłam przed chorobą. Moje życie przecież dopiero się zaczęło i nie chcę pozwolić, aby skończyło się przedwcześnie, mam jeszcze tyle planów i marzeń.
Wiem, że mam wokół siebie ludzi, dla których chce walczyć i żyć!
Dlatego jeżeli Państwo mogą i chcą w jakikolwiek sposób pomóc zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na moje subkonto w Fundacji Dobro Powraca. Środki w ten sposób zebrane pomogą mi w finansowaniu leczenia i rehabilitacji,
Za każdą okazaną pomoc bardzo dziękuję!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Barbara Wołoch

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Barbara Wołoch

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content