Treść główna

Numer Subkonta:
4667

Józef Kacperski

Nazywam się Józef Kacperski.

Szanowni Państwo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie i przekazanie 1,5% rocznego podatku na moje leczenie i pomoc w powrocie do zdrowia.
W listopadzie 2023 roku zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczną miopatię zapalną - chorobę niezwykle rzadką, która nieubłaganie prowadzi do silnego zapalenia mięśni i ich ostatecznego zaniku. Obecnie choroba postępuje bardzo szybko, powodując osłabienie siły mięśniowej, zanik mięśni, duszność wysiłkową, utrudnienia w połykaniu oraz podstawowych codziennych czynnościach. Walczę o zachowanie sprawności w kończynach górnych, dolnych oraz o samodzielne oddychanie.
Ze względu na rzadkość choroby, nie przysługuje mi refundacja leczenia przez NFZ, a na rynku brak dostępnego lekarstwa. Jedyną opcją jest kosztowne leczenie komercyjne immunosupresyjnymi immunoglobulinami ludzkimi, których miesięczny koszt wynosi od 35 do 50 tysięcy złotych.
Proszę o wsparcie poprzez przekazanie 1,5% podatku, co może mieć znaczący wpływ na moją walkę o zdrowie.

Z całego serca dziękuję za każdy procent podatku, który zechcecie Państwo przekazać na mój cel. Wasze wsparcie jest dla mnie nieocenione.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kacperski 4667

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kacperski 4667

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content