Treść główna

Małgorzata Kośmider

12 lat temu rozpoznano u mnie stwardnienie rozsiane i od tego czasu choroba systematycznie wyniszcza mój organizm. Do czasu diagnozy byłam aktywną, pełną pozytywnej energii osobą zaangażowaną w sprawy mojej rodziny, mającą wiele zainteresowań. SM czasem stopniowo, czasem gwałtownie zabiera mi wszystko to, co dla mnie najważniejsze.

Walczę o każdy krok, codziennie mierzę się z kolejnymi dodatkowymi chorobami, które sprawiają, że co drugi, trzeci dzień trafiam do lekarzy. Często mój mąż chodzi do nich sam, w moim imieniu, bo nie mam siły na wyjście z domu.
Półtora roku temu przeszłam operację kręgosłupa, która miała trochę ulżyć i pomóc w chodzeniu. Niestety, nie ma poprawy, mimo bolesnej rehabilitacji, setek godzin kosztownych ćwiczeń, które jak się domyślacie, musimy opłacać sami. Dlatego proszę o wsparcie tak potrzebne w leczeniu tej podstępnej choroby.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Małgorzata Kośmider

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Małgorzata Kośmider

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content