Treść główna

Numer Subkonta:
3953

Martyna Murawska

Mam na imię Martyna i od kilku lat choruję przewlekle z powodu nowotworu krwi.

Jestem osobą chorą przewlekle na białaczkę szpikową. Nieustannie kontynuuję leczenie dążąc do pełnej remisji choroby. Procesu zdrowienia nie ułatwia zespół pozakrzepowy, z którym się mierzę od kilku lat po przebyciu zakrzepowo-zatorowego zapalenia żył głębokich obręczy udowej, biodrowej i żyły głównej. Towarzyszy mi chroniczny ból, który czasami utrudnia mi codziennie funkcjonowanie. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności.

Pomimo dolegliwości pozostaję aktywna zawodowo i spełniam swoje marzenia. Niejednokrotnie sama pomagam innym potrzebującym. Otrzymane od Państwa wsparcie przeznaczę na realizację zaleceń medycznych i profilaktykę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Murawska 3953

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Murawska 3953

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content