Treść główna

Numer Subkonta:
4421

Patrycja Marekwica

Moje życie w czerwcu obróciło się o180° przez diagnozę SM- to przebiegła żmija, która nie wiadomo kiedy ukąsi. Jestem Mamą! Kocham mojego synka, mam dla kogo żyć! Dlatego właśnie nigdy nie wiem, co przyniesie mi kolejny dzień, a dzięki Twojej pomocy i przekazaniu 1,5% podatku będę mogła korzystać z fizjoterapeuty oraz najlepszych specjalistów.

W Marcu 2023 urodziłam synka, natomiast niedługo po porodzie zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem początkiem czerwca przeszłam Cholecystektomie, po wyjściu ze szpitala długo nie nacieszyłam się moim maluszkiem w domu ponieważ kolejny raz trafiłam do szpitala z objawami które dały diagnozę stwardnienia rozsianego. Dlatego tak ważny jest każdy dzień aby się nie poddawać i walczyć o lepsze jutro. Bardzo ważna jest rehabilitacja i dostęp do najlepszych specjalistów.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Marekwica 4421

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Marekwica 4421

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content