Treść główna

Numer Subkonta:
4782

Maciej Rogowski

Jestem Maciej, mam Zespół Downa. Bardzo lubię przytulać się i poznawać ludzi, lecz często mnie nie rozumieją. Potrzebuję więcej terapii do lepszego rozwoju.

Chciałbym mówić jak rówieśnicy. Komunikacja sprawia mi dużo kłopotów. Często denerwuje się i krzyczę, nie potrafię kontrolować swoich ruchów i emocji. Mam obniżone napięcie mięśniowe, koślawość stóp i krzywy kciuk prawej ręki od urodzenia. Czekam na zabieg laryngologiczny, ponieważ zmagam się z problemami układu oddechowego.
Wasze dobre serce przyczyni się do zbudowania lepszej przyszłości dla mnie, zapewniając mi dostęp do większej terapii i dając mi szansę na godne funkcjonowanie w społeczeństwie.
Z góry dziękuję !

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Rogowski 4782

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Rogowski 4782

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content