Treść główna

Gabriela Kucharska

Zachorowałam w dzieciństwie.. Pierwsze niewyjaśnione objawy były chyba ok.10 roku życia.. Diagnozę postawiono w grudniu 2016r po licznych badaniach przeprowadzonych po pozagałkowym zapaleniu nerwu wzrokowego.

Miałam 16lat gdy okazało się, że choruję na Stwardnienie rozsiane SM. Bardzo proszę o wsparcie ponieważ rehabilitacja jest kosztowna a konieczna. Z całego serca dziękuję ludziom dobrej woli i chętnym pomóc. W dalszym ciągu nie do końca potrafię zaakceptować faktu, że jestem chora na SM. To trudna i bolesna droga.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Gabriela Kucharska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Gabriela Kucharska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content