Treść główna

Izabela Długosz

Nazywam się Izabela Długosz. Mam 46 lat. Od 20 lat choruje na stwardnienie rozsiane - SM. Choroba odebrała mi nogi, od 2015 roku poruszam się na wózku inwalidzkim. Obecnie walczę o sprawne ręce, które uniemożliwiają mi samodzielne poruszanie się na wózku, pisanie, jedzenie. Na co dzień potrzebuje pomocy w niemalże każdej czynności Na co dzień opiekują się mną 20 letni syn i 68 letnia mama. Zawsze mogę liczyć także na swoich przyjaciół.

Moja choroba zaczęła się 20 lat temu. Wstałam w nocy do małego wtedy syna i ścięło mnie z nóg. Nie czułam, nóg upadłam na podłogę. Z czasem coraz bardziej nogi się osłabiły. I zaczęło się moje dochodzenie co się dzieje. Po kilku latach diagnostyki usłyszałam diagnozę SM. Z czasem moje nogi powoli były coraz słabsze. Na początku chodziłam o lasce, później z kulami, balkonikiem, wózek inwalidzki ręcznym, a obecnie jestem w stanie poruszać się tylko wózkiem elektrycznym. Cały czas potrzebuje leczenia farmakologicznego i rehabilitacyjnego. Środki na moim subkoncie pomagają mi w większej mierze korzystać głównie z rehabilitacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Izabela Długosz

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Izabela Długosz

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content