Treść główna

Numer Subkonta:
4516

Dagmara Korpas

Z ogromną nadzieją zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w walce z chorobą, która od trzech lat jest moim nieustępliwym towarzyszem - stwardnieniem rozsianym. Mam na imię Dagmara, mam, 43-lata, codziennie muszę stawiać czoła codziennym wyzwaniom związanym z tą nieprzewidywalną chorobą.

Stwardnienie rozsiane to schorzenie, które wpływa na centralny układ nerwowy, powodując liczne objawy, takie jak problemy z chodem, zmęczenie, zaburzenia wzroku, czy trudności w koordynacji ruchowej. Moje życie, uległo radykalnej zmianie.
Chociaż stwardnienie rozsiane stanowi ogromne wyzwanie, wierzę w siłę wspólnoty i solidarności. Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej walki. Zbieram fundusze, aby móc pokryć koszty leczenia, rehabilitacji oraz niezbędnych środków pomocniczych, które pomogą mi utrzymać jak najwięcej niezależności.
Wasza pomoc może mieć bezpośredni wpływ na poprawę mojej jakości życia i umożliwić mi lepsze radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami. Wspólnie możemy zdobyć środki na 1,5%, które będą wsparciem w tej trudnej walce.
Dziękuję

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Korpas 4516

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Korpas 4516

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content