Treść główna

Numer Subkonta:
3982

Ewa Mysłek

Witam, nazywam się Ewa Mysłek, mam 52 lata, mieszkam w Zbigniewicach, woj. świętokrzyskie, uczęszczam na zajęcia terapeutyczne do Warsztatu Terapii Zajęciowej. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo w stopniu znacznym, mam niedowład spastyczny kończyn dolnych. Moja niepełnosprawność wymaga systematycznej rehabilitacji, proszę pomóż mi zachować sprawność ruchową jak najdłużej.

Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową i rozszczepem kręgosłupa lędźwiowego, jestem niesprawna ruchowo, poruszam się z pomocą kul. Moją sprawność ruchową zawdzięczam systematycznie prowadzonej rehabilitacji. Moim marzeniem jest zachowanie sprawności jak najdłużej, dlatego korzystam ze wszelkich form rehabilitacji ruchowej.
Obecnie koszty fizjoterapii, leczenia, turnusów i butów ortopedycznych przerastają możliwości finansowe moje i moich rodziców (są coraz starsi i sami wymagają leczenia i pomocy).
Proszę pomóżcie mi zachować sprawność ruchową jak najdłużej. Dzięki 1,5% z Waszego PIT, będę mogła kontynuować rehabilitację na dotychczasowym poziomie.
Dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mysłek 3982

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mysłek 3982

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content