Treść główna

Barbara Więsyk

Nazywam się Barbara Więsyk. Mam 34 lat .Choruję na stwardnienie rozsiane od 2017r. W tym roku miałam rzut choroby w wyniku czego wystąpił u mnie niedowład lewostronny ręki i nogi. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji, żeby cofnęły się zmiany i mogła normalnie funkcjonować.

Na co dzień jestem mamą radosnego 4-latka pracującą na pełen etat. Chciałabym dalej móc chodzić na spacery, jeździć na rowerze. Abym mogła normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem potrzebuje intensywniej rehabilitacji. Dziękuje za każdą pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Barbara Więsyk

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Barbara Więsyk

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content