Treść główna

Numer Subkonta:
4323

Jarosław Protasewicz

Na imię mam Jarosław. Choruję na stwardnienie rozsiane. Potrzebuje pomocy, żeby kupować lekarstwa, na leczenie i rehabilitację.

Choruję na stwardnienie rozsiane. Początki choroby były tak niewinne, iż nie sposób było się zorientować, iż z ciałem dzieje się coś niepokojącego. Nie podejrzewałem, że właśnie ja będę musiał mierzyć się z tą okrutną chorobą. Gdy otrzymałem diagnozę, stanąłem oko w oko z bezlitosnym przeciwnikiem. Nie jestem w stanie chodzić. Poruszam się na wózku inwalidzkim po mieszkaniu. Spędzam czas w czterech ścianach pokoju. Chyba że żona weźmie mnie wózkiem na spacer. Unieruchomienie ma bardzo negatywny wpływ na stan fizyczny i psychiczny. Szansę na poprawę funkcjonowania daje regularny udział w intensywnej rehabilitacji. Kolejnym niezbędnym wydatkiem są leki na stwardnienie rozsiane. Są 100% płatne. Mam w sobie ogromną determinację do walki. Emocjonalnie wspiera mnie żona, jednak konieczne jest także wsparcie finansowe.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Protasewicz 4323

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Protasewicz 4323

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content