Treść główna

Sylwia Tabor-Szreiber

Witaj, mam na imię Sylwia. W 2021 roku zdiagnozowano u mnie SM, chociaż objawy występowały już wcześniej. Mam zdiagnozowaną także chorobę afektywną dwubiegunową i osobowość typu borderline.

W moim codziennym życiu (oprócz ukochanego) wspiera mnie farmakologia i psychoterapia. Aktualnie kończę trzeci pobyt na dziennym oddziale psychiatrycznym. Pomimo swoich chorób każdego dnia staram się wstawać z łóżka z pozytywnym nastawieniem. Rehabilitacja w SM jest kluczowa, dlatego staram się być aktywna, mimo, że nie zawsze mam na to siły. Uwielbiam jazdę na rowerze a moją nową pasją jest wspinaczka. Z wykształcenia jestem artystą plastykiem i uwielbiam tworzyć.
Dlatego proszę Cię o drobną pomoc w codziennej walce z SM w postaci przekazania 1.5% podatku lub darowizny.
Jestem wdzięczna za każdą pomoc i okazane wsparcie.
Dziękuję :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sylwia Tabor-Szreiber

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sylwia Tabor-Szreiber

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content