Treść główna

Numer Subkonta:
4400

Ilona Górska

Mam na imię Ilona Górska. Szczęśliwa mama i żona. Pierwsze objawy choroby od 2016 roku. Nasilenie objawów w postaci niedowładu lewostronnego po urodzeniu syna Mikołaja w 2018 r. Po wielu pobytach w szpitalach i klinikach w 2023 roku w wieku 44 lat diagnoza stwardnienie rozsiane pierwotnie postępujące.

Radosna młoda dziewczyna z planami na przyszłość. Uwielbiająca chodzić po górach, pływać, biegać, jeździć na rowerze - ogólnie aktywnie spędzać wolny czas z rodziną. Pierwsze objawy widoczne od 2016 w postaci osłabienia lewej ręki i nogi widoczne po uprawianiu sportu i dużym wysiłku. Nie było czasu myśleć o sobie - realizacja siebie w pracy zawodowej obowiązki dnia codziennego, potem ślub z mężem Michałem i marzenia o dziecku. Kiedy urodził się Mikołaj - ogromne szczęście i radość dla rodziców i najbliższych - objawy jednak zaczęły się nasilać w postaci zmęczenia i niedowładu lewostronnego. Wszystkie te aktywności fizycznej, które do tej pory nie stwarzały problemu zaczynały robić się coraz bardziej trudniejsze. Stąd decyzja zaciągnięcia porady lekarza neurologa. Pierwszy pobyt w szpitalu - podejrzenie stwardnienia rozsianego. Całkowite "podcięcie skrzydeł'". Szczęśliwa żona i mama rocznego syna a tu taka informacja - widok siebie na wózku. Trzeba było się otrząsnąć i zacząć działać.
Wiele wizyt u specjalistów: neurologów i reumatologów. Kilka pobytów w szpitalach i klinikach. Ostateczna diagnoza w 2023 r jedna z chorób autoimmunologicznych: stwardnienie rozsiane pierwotnie postępujące. Było bardzo ciężko z zaakceptowaniem choroby, pogarszaniem się stanu zdrowia i koniecznością rezygnacji z pracy zawodowej . Pomógł bardzo mąż, najbliższa rodzina i przyjaciele. Podstawą w miarę normalnego funkcjonowania i spowolnienia niepełnosprawności jest ciągła specjalistyczna rehabilitacja,która jest bardzo kosztowna a zarazem niezbędna.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Górska 4400

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Górska 4400

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content