Treść główna

Numer Subkonta:
4672

Hanna Bilicka

Nazywam się Hania i mam 6 lat. Codziennie zmagam się z mutyzmem wybiórczym, który utrudnia mi komunikację. Choć pragnę rozmawiać i dzielić się swoimi myślami z innymi dziećmi, lęk paraliżuje mój głos. Chciałabym z całego serca przezwyciężyć te trudności i odzyskać pewność siebie.

Dziękujemy Ci za każdą wydaną złotówkę i każdy gest wsparcia. Twoja pomoc może sprawić, że przestanę być więźniem własnych lęków i stanę się pewną siebie, uśmiechniętą dziewczynką, gotową do odkrywania świata wokół siebie. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na specjalistyczne terapie, które pomogą mi przełamać milczenie.

Przełammy milczenie dla Hani!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bilicka 4672

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bilicka 4672

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content