Treść główna

Adriana Helak

Cześć,
Jestem mamą, żoną i położną. Choruję na stwardnienie rozsiane od 11 lat i dzięki leczeniu, zdrowej diecie, wspólnej pracy lekarzy i fizjoterapeutów oraz wsparciu rodziny jestem zdolna do pracy i mogę pomagać innym :)

Niestety fizjoterapia, leki, suplementy kosztują i na to przeznaczam pieniądze uzyskane dzięki fundacji. Dziękuję za pomoc darczyńców i będzie mi miło jeżeli postanowicie przekazać 1,5% z PIT na moje subkonto.
I pamiętajcie - dobro powraca ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Adriana Helak

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Adriana Helak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Adriana Helak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content