Treść główna

Iwona Bakanowicz

Nazywam się Iwona Bakanowicz mam 59 lat, mieszkam w Międzyzdrojach. W 2012 r. zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane.

Po 6 latach w programie lekowym zachorowałam także na chłoniaka, jestem po chemioterapii i radioterapii. SM postępuje pozostała mi tylko rehabilitacja, która w tej chorobie jest bardzo ważna ale również kosztowna. Regularna rehabilitacja pomaga spowolnić przebieg choroby. Jeśli możesz przekaż mi 1,5 % podatku na moją rehabilitację. Dziękuję bardzo za każdą okazaną pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Iwona Bakanowicz

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Iwona Bakanowicz

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content