Treść główna

Marzena Mańkowska

Na stwardnienie rozsiane choruje od ponad 40. Mam postać rzutowo-remisyjną. Od kilku lat w domu poruszam się przy pomocy chodzika a na ulicy na wózku inwalidzkim .
Mieszkam sama więc muszę jakoś sobie radzić a jedynym sposobem na to jest rehabilitacja.

Niestety turnusy rehabilitacyjne są bardzo drogie. A ja żyję tylko ze swojej renty. Jedynie dzięki środkom, które otrzymuje od ludzi dobrej woli z odpisu od podatku, poprzez fundację, jestem w stanie raz do roku pojechać na taki turnus do Bornego Sulinowa . Dlatego proszę o wasze wsparcie .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Marzena Mańkowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Marzena Mańkowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content