Treść główna

Iga Łączyńska – Quilling, czyli papieroplastyka

Pasja, pozytywne nastawienie i chęć czerpania z życia ile to możliwe, to moje główne priorytety. Cieszę się z każdego danego mi dnia, spełniam marzenia i pomagać innym. Zależy mi na szczęściu bliskich.

Jestem roztargnioną artystką, która nie jest w stanie się nudzić. Każdą daną mi chwilę, wykorzystuję jakby był to ostatni dzień życia. Nie czekam na szczęście, tylko staram się dawać szczęście. Mimo mojej choroby, zdiagnozowanej w 2016 roku, nie zamartwiam się na zapas i dążę do zdrowego trybu życia. Mimo stosowanego Interferonu, aktywnie spędzam czas, podróżuję i realizuję marzenia.

Od 7 lat zajmuję się intensywnie quillingiem, czyli papieroplastyką. Używając pasków z papieru, tworzę różne papierowe obrazki. Inspiruję się naturą, życiem i zwierzętami.
To zajęcie sprawia, że zapominam i jakichkolwiek problemach. Stworzyłam również kurs on-line z nauką tej techniki, gdyż bardzo chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

Tworzę również prace na zamówienie, które przygotowywane są na różnie okazje i uroczystości tj. chrzest, narodziny, ślub, rocznice i jubileusze.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojej strony www.igamination.pl, na której przedstawione są moje niektóre prace i zamówienia. Więcej bieżących papierowych dzieł, możesz również znaleźć na moim profilu instagramowym @igamination.

Miłego dnia
Iga

2024-02-01

Jakub Moroziński- gitarzysta klasyczny i nauczyciel

Nazywam się Jakub Moroziński. Gram na gitarze klasycznej. Diagnozę o stwardnieniu rozsianym dostałem w listopadzie 2022 roku. W tamtym momencie pomyślałem, że będzie to koniec mojej pasji, na szczęście schorzenie nie wykluczyło mnie jeszcze z zawodu i grania na instrumencie.

2023-02-19

Koordynator ds. dostępności – doświadczam, więc zmieniam

Nazywam się Gabriela Kwarta, 10 lat temu usłyszałam diagnozę: stwardnienie rozsiane. Doświadczenie choroby uświadomiło mi, z jak wieloma ograniczeniami spotykają się osoby z różnymi dysfunkcjami. Nie tylko na poziomie swojej fizyczności, ale również na poziomie systemu, w którym funkcjonują.

2023-01-30

Zofia Detalff – konsultant kryzysowy i doradca zawodowy

"Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znowu nadzieja". – J. R. R. Tolkien
Nazywam się Zofia Detlaff i jestem konsultantem kryzysowym oraz doradcą zawodowym. Od dziecka choruję m.in. na padaczkę i hemofilię, a od 3 lat jestem osobą z niepełnosprawnością fizyczną.

 
Skip to content