Treść główna

Numer Subkonta:
4313

Paulina Sadłowska

Cześć :) Nazywam się Paulina, mam 26 lat i choruję na Stwardnienie Rozsiane.
Zdecydowałam się na założenie Profilu, by każdy kto ma ochotę wspomóc mnie w tej drodze miał taką możliwość.
Dziękuję, że tu jesteś :)

W 2022r trafiłam do szpitala z tracącym się z dnia na dzień wzrokiem w lewym oku, szybka diagnoza i stwierdzono u mnie Stwardnienie rozsiane rzutowo-remisyjne. Ta wiadomość była dla mnie jak strzał w kolano. Choroba na codzień daje mi się we znaki ponieważ odczuwam ciągłe zmęczenie, bóle mięśni, drżenie rąk i drętwienie kończyn w tym twarzy. Jestem w programie lekowym ale niestety leki to nie wszystko, potrzebuje dodatkowych kosztów na takie rzeczy jak : dojazdy do lekarzy, leki osłonowe, suplementy i witaminy A co najważniejsze chciałabym skorzystać z rehabilitacji które też są trochę kosztowne. Mam dopiero 26 lat i chcę lubić te życie jakie muszę zaakceptować i chciałabym byście mi mogli w tym pomóc :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sadłowska 4313

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sadłowska 4313

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content