Treść główna

Numer Subkonta:
4455

Renata Kwiecień

Dzień dobry! Mam na imię Renata, mam 50 lat. Gdy miałam 8 lat zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu 1, w wyniku której straciłam wzrok i własne nerki. Jestem po przeszczepie w 2005 roku, ale ostatnio nerka się buntuje, lekarz ostrzega, że być może będę musiała być dializowana.

Na przestrzeni wielu lat opiekę nade mną sprawowali rodzice, wsparciem też był mój brat, niestety zarówno on jak i mój tato zmarli w 2022 roku. Zostałam sama z mamą, która obecnie też wymaga opieki, ponieważ jakiś czas temu zdiagnozowano u niej chorobę Alzheimera (Alzheimer's disease). Ja z wiadomych przyczyn nie jestem w stanie wiele jej pomóc, chociaż na miarę możliwości staram się coś załatwiać w jej sprawie.
Oprócz powyższych schorzeń, o których nadmieniłam, mam choroby współistniejące takie jak:
- owrzodzenie obustronne w przebiegu stopy cukrzycowej,
- neuropatia cukrzycowa
-jaskra
-miażdżyca
- nadciśnienie
-niedokrwistość i parę jeszcze innych.
Po ostatnim pobycie w szpitalu mam zalecenie konsultacji z kardiologiem. Jestem pod stałym nadzorem diabetologa ,nefrologa i transplantologa. Leczenie ratujące życie sporo mnie kosztuje, dlatego będę bardzo wdzięczna za okazanie mi odrobiny empatii i przekazanie chociażby drobnego wsparcia na moje subkonto- za co z góry serdecznie dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kwiecień 4455

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kwiecień 4455

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content