Treść główna

Centrum Informacyjne

Zastanawiasz się nad założeniem subkonta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy! Pomożemy Ci zebrać środki na leczenie. Działamy na terenie całej Polski!

Dla Wszystkich Osób mierzących się z utratą zdrowia uruchomiliśmy Centrum Informacyjne dotyczące założenia subkonta w Fundacji Dobro Powraca. Nasi konsultanci czekają na telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00.

Centrum Informacyjne- telefon: 797-063-247

Istnieje również możliwość zamówienia rozmowy- wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe na adres fundacja@dobropowraca.pl. Nasi konsultanci oddzwonią do Państwa w dogodnym terminie.

Stwardnienie rozsiane objawy skórne

Fundacja Dobro Powraca prowadzi bezpłatne subkonta dla Dzieci i Dorosłych. Pomagamy zbierać środki na leczenie.

Nasi konsultanci pomogą każdemu Podopiecznemu ustalić plan gromadzenia środków. Nasz Zespół tworzą Osoby z wieloletnim doświadczeniu w trzecim sektorze.

Porozmawiajmy!

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

2024-01-16

Chcesz uzyskać wsparcie z 1,5% podatku? Pierwszym krokiem jest założenie subkonta. Dołącz do Fundacji Dobro Powraca!

Jeżeli chorujesz przewlekle i potrzebujesz środków finansowych na walkę o zdrowie, to jednym ze źródeł pozyskania takich środków może być 1,5%. Aby było to możliwe, musisz posiadać subkonto w organizacji pożytku publicznego. Tylko takie organizacje (w skrócie OPP) są uprawnione do otrzymywania odpisów podatkowych. Fundacja Dobro Powraca posiada status OPP od początku swojej działalności, czyli od roku 2009. Zostań naszym Podopiecznym i korzystaj z możliwości, jakie daje 1,5% podatku!

 
Skip to content