Treść główna

Centrum Informacyjne

Zastanawiasz się nad założeniem subkonta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy! Pomożemy Ci zebrać środki na leczenie. Działamy na terenie całej Polski!

Dla Wszystkich Osób mierzących się z utratą zdrowia uruchomiliśmy Centrum Informacyjne dotyczące założenia subkonta w Fundacji Dobro Powraca. Nasi konsultanci czekają na telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00.

Centrum Informacyjne- telefon: 797-063-247

Istnieje również możliwość zamówienia rozmowy- wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe na adres fundacja@dobropowraca.pl. Nasi konsultanci oddzwonią do Państwa w dogodnym terminie.

Stwardnienie rozsiane objawy skórne

Fundacja Dobro Powraca prowadzi bezpłatne subkonta dla Dzieci i Dorosłych. Pomagamy zbierać środki na leczenie.

Nasi konsultanci pomogą każdemu Podopiecznemu ustalić plan gromadzenia środków. Nasz Zespół tworzą Osoby z wieloletnim doświadczeniu w trzecim sektorze.

Porozmawiajmy!

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content