Treść główna

Centrum Informacyjne

Zastanawiasz się nad założeniem subkonta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy! Pomożemy Ci zebrać środki na leczenie. Działamy na terenie całej Polski!

Dla Wszystkich Osób mierzących się z utratą zdrowia uruchomiliśmy Centrum Informacyjne dotyczące założenia subkonta w Fundacji Dobro Powraca. Nasi konsultanci czekają na telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00.

Centrum Informacyjne- telefon: 797-063-247

Istnieje również możliwość zamówienia rozmowy- wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe na adres fundacja@dobropowraca.pl. Nasi konsultanci oddzwonią do Państwa w dogodnym terminie.

Stwardnienie rozsiane objawy skórne

Fundacja Dobro Powraca prowadzi bezpłatne subkonta dla Dzieci i Dorosłych. Pomagamy zbierać środki na leczenie.

Nasi konsultanci pomogą każdemu Podopiecznemu ustalić plan gromadzenia środków. Nasz Zespół tworzą Osoby z wieloletnim doświadczeniu w trzecim sektorze.

Porozmawiajmy!

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content